Węże wentylacyjne w magazynie to poprawa bezpieczeństwa pracy pracowników oraz przechowywanych rzeczy.

Na rynku występuje wiele rodzajów węży, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posiadamy wąż gumowy, aluminiowy lub plastikowy w magazynie do odpowiedniej wentylacji.

Wiele węży wentylacyjnych ma aluminiowe wykończenie. Co więcej, funkcjonują również specjalne węże wentylacyjne z aluminium.

Innym typem węża wentylacyjnego ze stali nierdzewnej jest również specjalny wąż do kominków. Popularną nazwą tego produktu może być „rura spalinowa”.

W ofercie polskich sklepów branżowych znaleźć można węże wentylacyjne i przewody spalinowe na metr i na rolkę. Węże wentylacyjne to węże do wentylatorów lub zwane również wężami ssącymi. Występują specyficzne systemy wentylacyjne, instalacje do uzdatniania powietrza, okapy i osuszacze powietrza. Do wszystkich urządzeń należy wybrać odpowiednie przewody. Producenci posiadają węże wentylacyjne w wielu wzorach. Węże z laminatu aluminiowego izolowane są termicznie i akustycznie. Te elastyczne węże wentylacyjne są dostępne w wersjach od 100 do 315 mm. Co więcej, dostępne są również nieizolowane, elastyczne węże laminowane w różnych typach z PVC, aluminium i poliestru. Są one oferowane w wielu wariantach rozmiarach. Dodatkowo, na rynku nietrudno znaleźć izolowane lub nieizolowane elastyczne węże spustowe z tworzywa sztucznego w różnych średnicach. Oczywiście – jeśli szukasz złącza do węża PCV, bez problemu otrzymasz taki produkt na lokalnym rynku. Możesz używać węży do napowietrzania i wentylacji oraz do ekstrakcji.